1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зависна од турски серии и актери!

Дискусија во 'Канта' започната од sevda91, 28 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sevda91

  sevda91 Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Зависна сум од турски серии поточно од турски глумец Мехмет Акиф Алакург што ја имаа главната улога на серијата СИЛА име како Бора,ама уште не се емитува во МК..ја гледам серијата на српски сајт..Мн згоденнн..како би го запознала ?? :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.