Заглавени до половина (Waist deep) [2006]

Дискусија во 'Филмови' започната од CIA, 4 септември 2011.

 1. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.024
  Го имате ли гледано филмов ?...Каков впечаток ви остави ?...Ви се допаѓаат ли глумците ? :)

  Јас го имам гледано 6-7 пати у рок од две недели :lol: ...Овој ми е омилен филм посебно оти е само со црни а јас си ги обожавам нив :rofl: ...Таа женската ми е топ...убава е ама телото и е гром :)

  Целиот филм ми беше супер само тоа на крајот кога овој ќе рипне во реката со автомобилот и кога ќе прави за последен пат муабет со син му и оваа црнкава ми беше многу тажно и се расплакав ;( ...ама добра е што на крај сепак испадна жив оти ќе се утепав од плачење :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.024
  Ајде бе кажете нешто...никој ли го нема гледано филмов ? :^)