Задоволување

Дискусија во 'Канта' започната од Pseudo929, 11 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pseudo929

  Pseudo929 Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  zdr devojcinja imam edno prasanje

  so zenskata se dogovorivme da ja zadovoluvam, no neznam kako i ne sum iskusen, ve molam pomognete... sme nemale seks i ne planirame vo brzo vreme, samo obicno zadovoluvanje... fala :)
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.300
  Допаѓања:
  5.231

  Ти ова озбилно на свои 34год. или 14 год ;), сакаш брзо да пораснеш ?!?!
  Не гледаш еротики :geek:
   
 3. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.867
  Пол:
  Женски
  стај и два прста и ќе ја ококориш
   
  На joana18 и diskretenbt им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.