1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заедно сме посилни, да донираме за Давид Мартиноски

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од BORKA, 4 јуни 2019.

 1. BORKA

  BORKA Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  1.076
  Пол:
  Женски
 2. BORKA

  BORKA Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  1.076
  Пол:
  Женски
  61690095_430993604349737_8022975948032835584_n.png
   
  На melnicanecot му/ѝ се допаѓа ова.