1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заработи преку социјална мрежа

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од SecurityBoy, 4 февруари 2015.

 1. SecurityBoy

  SecurityBoy Нов член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2015
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Здраво дружино.

  Има една нова социјална мрежа која се вика Tsu која им плаќа на своите корисници за постирање, лајкување и слично (90% од парите собрани од adds одат за корисниците, 10% за сопствениците). Моментално мрежата после 2 месеци има 2 милиони корисници (на фејзбук им требаше 7 месеци за да ја достигнат таа бројка). Се работи за социјална мрежа која се развива со огромна брзина. Доколку се стекне доста добра бројка на следачи и пријатели може да се заработува многу добро секако овде спага и добро развиената мрежа со членови кој вие ке ги приклучите на социјалната мрежа и ке зимате процент од нив доколку тие работат активно секако и вие.

  Еве го и линкот каде може да ѕирнете за што се работи:
  https://www.tsu.co/Darkmen7 - оваа е линк кој сака да се приклучи во мојата мрежа
  - кратко објаснуванје како се работи со TSU
  -погледнете го оваа виедео Бидејки човекот е во топ 10 . Ако ви е досадно свртете на 2:53

  Развијте своја мрежа и заработете од дома.
   
 2. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.345
  Допаѓања:
  9.222
  Пол:
  Женски
  како не не верувам во вакви работи, ова е чиста лага:D:D