1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зара онлајн во Македонија

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Fifi84, 22 јули 2020.

 1. Fifi84

  Fifi84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.531
  Пол:
  Женски
  Screenshot_2020-07-22-10-55-57-159_com.facebook.orca.jpg
   
  На mula, Kristi900, raww и 10 други им се допаѓа ова.
 2. Ana-Marija24

  Ana-Marija24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2013
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  186
  На SandStorm, Astrum.Obtutus, ludamaja10 и 4 други им се допаѓа ова.
 3. Fifi84

  Fifi84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.531
  Пол:
  Женски
  Амин:)
   
  На H.VAGA, Astrum.Obtutus, ludamaja10 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Kristi900

  Kristi900 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  На Fifi84 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Macito007

  Macito007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2017
  Пораки:
  519
  Допаѓања:
  2.467
  Пол:
  Женски
  Успеа некој да се логира на страната на ZARA?
  нели утре ќе биде официјално отворено :^)
   
 6. Fifi84

  Fifi84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.531
  Пол:
  Женски
  јас не
   
 7. Kristi900

  Kristi900 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  Кај мене мислам дека функционира ја имам апликацијата и се мислев да нарачам нешто
   
 8. Macito007

  Macito007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2017
  Пораки:
  519
  Допаѓања:
  2.467
  Пол:
  Женски
  Да, да може сега видов.
  Да не знаете колку е достава?
   
 9. Kristi900

  Kristi900 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  249ден а ако сметката е над 2590 тогаш е бесплатна
  Инаку да не знае некој,пробав со картичка да платам но не сака
   
 10. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.259
  Допаѓања:
  2.093
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, на сајтот на Зара видов дека почнале со онлајн нарачки и кај нас. Дали некој има порачувано и колку чини доставата?
   
 11. f.girl

  f.girl Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  1.411
  Допаѓања:
  22.069
  Пол:
  Женски
  Доставата е 249, а за нарачки над 2590 е бесплатна.
   
 12. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.881
  Допаѓања:
  30.996
  Пол:
  Женски
  Нарачав од Зара на 13 ти, дури денес пишува дека е пратена нарачката, а ќе стигне од 20-25 ти. Со картичка не успеав да платам, ми пишува невалидна картичка, а со истата сум нарачувала од Зара Бугарија. Има опција плати на врата, па така ја нарачав.
  Се ок, супер ова што направија онлајн, само уште да ги убрзаат нарачките и ќе биде топ. Безвеза и смешно е скоро две недели да чекам пратка од Скопје.
   
  На raww, simoncelicius, buba4e89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Fifi84

  Fifi84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.531
  Пол:
  Женски
  Неможе со картица мислам, само на врата.
   
  На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Only1

  Only1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2018
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  680
  Пол:
  Женски
  Од неодамна почна да функционира Зара онлајн и во Македонија.Овде може да споделувате искуства со вашите нарачки,слики од вашите нарачки,актуелни попусти во Зара...
   
  На Guns N` Roses и Ana-Marija24 им се допаѓа ова.
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.493
  Допаѓања:
  274.482
  Пол:
  Женски
  Ти стигна ли? Јас за едната чекав 6 дена(викенд фати) и денес стигна. Другата од пред 12 дена уште ми ја нема:^)
   
 16. steffriss

  steffriss Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2015
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  489
  Мене ми стигна денеска нарачката од Зара нарачана на 13ти август
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Fifi84

  Fifi84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.531
  Пол:
  Женски
  Еве и мене нарачана на 11ти уште ја нема.Битно ја живеам до сити мол :)
   
  На kukla21 и ludamaja10 им се допаѓа ова.
 18. Ana-Marija24

  Ana-Marija24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2013
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  186
  Мене денес ми стигна исто нарачана на 11ти:)
   
 19. Fifi84

  Fifi84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.531
  Пол:
  Женски
  А си ме надмашила:)
   
  На Ana-Marija24 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.881
  Допаѓања:
  30.996
  Пол:
  Женски
  Не, пишува дека е пратена ама уште нама ништо.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.