1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За сите тие што се у странство ...

Дискусија во 'Канта' започната од DraTilHelvete, 20 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DraTilHelvete

  DraTilHelvete Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2014
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Ај да си размениме искуства како е таму? Дали се враќате назад? Дали ја посетувате земјава ? Дали се сменија односите со блиските кои останаа таму? Кои се разликите помеѓу Македонија и Местото кое престојвате
   
  На eleonor44e, mal.ecka и H.VAGA им се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.987
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.