1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зборување за време на секс

Дискусија во 'Секс' започната од skorpija1992, 9 февруари 2010.

 1. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
  дугарката ми кажуваше дека кога имале секс нејзиното момче и викало ама си слатка .ке те изедам дали е позитивно или па само за секс е со неа .Не сакам да ја искористе кажете ми
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bibitri

  bibitri Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  18
  Зборувањето за време на сексот може да биде многу мотивирачко. Кога јас и маж ми си зборуваме , секако интимни и безобразни работи мене и него тоа многу не возбудува. Пробајте ќе видите. И секако пофалбите од типот ‘‘колку си згодна или убава итн‘‘ само ја подгреваат атмосферата.
   
  На Јасмина му/ѝ се допаѓа ова.
 3. fannya

  fannya Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  Nema nisto loso vo toa naprotiv poubavo koga ke slusnes nesto takvo za vreme na sex i jas i deckomi si zboruvame taka duri i on sam mi kazal deka poveke se pali koga ke mu zboram taka malku bezobrazno a i mene mi e poubavo koga slusam od nego
   
 4. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  Da i ne zboruvame,najcesto toj.Mnogu poveke se vozbuduvam koga mi sepoti na useto :up: :up: :up:
   
  На Srce01 и LadyLibra им се допаѓа ова.
 5. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.987
  Oo, обожавам -Dirty talk.
  Особено јас нему да му зборувам.
  Се возбудува и ме прави и мене уште помоќна ;)
  Прекрасен афродизијак е играта со безобразлуци во говор :)
   
  На srcekrsacka, daence.To, LadyLibra и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. leni4ka

  leni4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  10
  jas mnogu si go sakam decko mi :P odime veke 4 godini,i ni e super..Sakame mnogu da eksperementirame 8) razlicni pozi..skoro site pozi ni se isprobani ali najgolemo zadovolstvo mi pravi sadomazo sexot...odozavam koristenje seksualni pomagala (lisici,jaze,kamsik) itn ... da go mavam po zadnikot vrzan na krevetot i da mu zboruvam vulgarni zborovii..
  Sto mislite dalii e ova normalno??? pls pisite
   
 7. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  74
  mislam deka toa e del od fantaziite, se e ok dodeka nemate seriozni problemi, pazi samo da ne go otepas coekot :lol:
   
  На blackwave, ana-t, srcekrsacka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Dislike dirty talking :? Не, не, не :!:
   
 9. AnjaF

  AnjaF Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  10
  koga ne "zboruvame" za vreme na seksot ...mi e cudno ....
  definitivno zboruvanjeto poveke ne vozbuduva i dvajcata
   
  На Maciii.07 и Salvatore'sGirl им се допаѓа ова.
 10. kristinaaa

  kristinaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  0
  i kaj mene e taka ,toj poveke zboruva nekako jas si molcam uzivamm :D
   
 11. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  114
  Обавезно! Пропратено со воздишки и животински крици од задоволство! Мффф!!!!!!1 :D
   
 12. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  За време на секс изговарам само "Те сакам"...друго не сакам да зборувам!
   
  На Dead-mouse му/ѝ се допаѓа ова.
 13. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  Јас порано забегував можев да почанм да си правам муабет :lol: ама повеќе не!
   
  На Maciii.07 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.646
  Допаѓања:
  149.454
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  Според икс статистики на икс научници за сексуално здравје и воопшто сексуалноста,ова е најлошата реченица што може жена да му ја каже на маж во кревет! :lol: Природата е таа,мажите се едноставни,се сексаат ради инстинкт и желба,а не од љубов,примарно,репродукција,секундарно,задоволство. :rofl:Како и да е,се е индивидуално,амааа...ако статистичкиот примерок им бил доволно голем,голема е веројатноста да е точно во целост,ама тоа не можеме да го знаеме! :D
  Не му викам никогаш те сакам,ниту му муабетам,за другото ќе премолчам,не ви кажувам! :lol:
   
  На DareMare и rosebush им се допаѓа ова.
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  ^^^ :rofl: Логично ќе да е :lol:

  Инаку јас сакам да зборувам, ама не да филозофирам де, туку оние жешки, валкани муабети, повици, извици, барања :$ :lol: И добро, не сум секогаш расположена за така, најчесто е кога се има стварно див секс. :lol: Кажувам и романтики :) А бе се правам, само да ми е убаво :lol: :lol: :lol:
   
 16. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Хмммм. ме замисливте сега :o
  Ќе се одвикнам ОДМА !!!
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Муабет ко муабет не правиме , како да не правиме доволно кога се шетаме :D Си шепкаме нешо така од време на време , почесто тој , ама сакам и јас да се опуштам . И почнав :lol:
   
 18. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  да само нежни работи и ТЕ САКАМ зборот цело време го зборуваме ,ама некогаш се случува да се зсмејам и да се зазборувам нешто е тогаш сексот завршува хахаххахах неможеме да продолжиме зошто тој ми вика ајдеее еве го смешко јариќ почна и јас крај цела вечер продолжувам да смеам неможам да се сопрам хахаххххххх
   
  На veren и Sherbatsky им се допаѓа ова.
 19. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
  Па да зборуваме,поготово јас некои валкани работи,а многу ретко Те сакам,тоа си го кажуваме одпосле,а многу често знаеме и на уво нешто романтично да си кажеме,а муабет обичен НЕ |( ,дефинитивно не
   
  На ChocolateAddict му/ѝ се допаѓа ова.
 20. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  876
  Пол:
  Женски
  пааа не баш,не зборуваме,можеби по некоја сугестија од моја страна,ама dirty talk не користиме, би ми било смешно :talk: :D