1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Златна Бубамара на популарноста

Дискусија во 'Канта' започната од Feminka22, 20 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  12.128
  Допаѓања:
  37.660
  Пол:
  Женски
  (Проверив и мислам дека нема ваква тема на форумов.Ако сметате дека не треба или е дупла-канта)
  Златна Бубамара на популарноста е спеклтакл којшто има традиција од 20тина години во нашата земја.Ранко Петровиќ со својата креативност ја направи оваа манифестација која оваа година го слави 20от јубилеј.На сцената со години добивале награди голем број музичари/актери/доктори од земјава и пошироко.Јас гледам со години искрено и интересно ми е, релаксација.Ваше мислење?
  бубамара.jpg  *дупла била темава сега убаво видов.Бришете ја
  која брука сум :$:$:$:$ извинете
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.872
  Допаѓања:
  60.775
  Пол:
  Женски
  Ништо страшно, се случува.;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.