1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Злоупотреба на фемина сандачето за лични пораки

Дискусија во 'Канта' започната од alena19, 21 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Околу месец дена активно престојувам на форумот за тој месец дена добив повеќе непристојни понуди за секс и разговори кој целат во таа насока ,помалку изненадена повеќе зачудена дали употребата за лични пораки во поседно време ја менува својата намена . На Фемина бев пред околу две години исто но никогаш не добив пораки со секс содржина ... Долго време се мислев за темава и сакав да ве прашам и вас за ваше мислење , дали добиватее секс понуди од членови кој имаат по 2 /3 пораки на тема секс кој го посетуваат форумот како гости и стануваат членови само за таа цел ?
   
  На Aleksandar1212 и s1a1n1d1r1a1 им се допаѓа ова.
 2. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  Си има прилагодувања на приватност и ке го направиш да ти пишуваат само они што ти ги следиш е тек тогаш не е возможно некој што не сакаш да ти пише , и нема нас да ни се "фалиш" дека си добивала секс понуди . Валда егото ти се напумпа па ајде нова тема да дознаат сите колку ти понуди си имала , бидејки не бевме наспани заради понудите.
  Темава е за во канта .
   
  На cresa-jagoda, ceca-1 и EvAngelos им се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.947
  Допаѓања:
  61.562
  Пол:
  Женски
  На сите такви работи ни пишувале затоа и јас си подесив да ми пишуваат тие што ги следам. Членовите кои ти праќаат такви пораки пријави ги.
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  142.767
  Пол:
  Женски
  Затоа го сокрив профилот.
   
 5. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Имам приметено дека на повеке теми кој што не ти се допагаат веднаш напагаш не се работи за никакво его, темата ја отворив заради сосема друга причина сакав да знам колкава е пристноста на такви луѓе низ форумот . Тоа што јас сум се зачленила по касно од тебе не ти дава за право да ми одговараш така едноставно прескочи ме .
   
  На rose60, Outlook и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 6. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Ниту напишав број ниту именував членови , мене егото не ми се крева од анонимни секс понуди по форумот немој да се секираш само ја приметив таа промена ја отворив темата сеа тебе ако не ти се допаѓа или слично немој така не културно да одговараш не ја отворив темата да се расправаам . Што е до мене нека иде во канта тоа мене не би ми го повредило егото така да можеш мирно да се наспиеш и за темава и за понудите .
   
  На rose60 и baba Rada им се допаѓа ова.
 7. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  Додека си ме студирала мене што не ми се допагало , си можела да научиш само да влезеш во твојот профил и да кликнеш приватност/прилагодувања . Јас од прв ден кога се зачленив тоа го направив . Јас не се расправам со тебе , туку ти објаснувам како да постапиш . Секој ден има лажни профили што прочитале коментар од некоја феминка што ги возбудил или видел некоја слика и одма пагаат такви провокации .90% од членките на форумов си ги имаат заштитено профилите заради вакви работи , но ниту една не се испофали , туку си ја заштити приватноста на својот профил .
   
  На cresa-jagoda, crazylady, КикиМаус и 4 други им се допаѓа ова.
 8. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Кога некој рандом тип ти нуди секс онака со ништо што не е предизвикан и сакаш да знаеш што другите членови мислат е тоа дека ти се фалиш дека ти нудат секс и дека си го креваш егото ај ти се молам поштедиме и не ,реков дека те приметив не дека те студирав . Ако си нешто нервозна на друго место вади ја нервозата потенцирав не ја поставив ни најмалку во таков контест туку онака чисто радознало .
   
 9. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  Го прилагоди /заштити профилот или уште ке ме приметуваш мене ?
  Јас ти објаснив како да го заштитиш профилот , гледам дека не си го сторила тоа , па ваљда држи вода фалењето .
   
 10. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Немам намера да се расправам со тебе не за џабе ти е корисничкоти име анаконда тотален опис на самата личност ... Среќно
   
  На rose60 и Dust им се допаѓа ова.
 11. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.382
  Пол:
  Женски
  Аман зар вреди да се расправате за небитни личности?
  Ни ги знаеш, ни ги познаваш, ни ќе ги запознеш...Ако ти пишат или игнорирај или пријави или заштити го профилот и крај. Што се замарате со глупости? Зар толку ви е битен овој виртуелен свет?
  Секогаш имало и ќе има такви будали. Демек женски е форумов и ајде брат ќе бркаме пич*ња по форум....да, секако ќе најдеш.
  Мене еден уште од порано ми кажуваше дека се сретнале со некоја од форумов, дека биле на кафе, се запознале, се заљубиле и пошто била од угледно семејство татко и не ја пуштал со него.
  Па 3000 филмови ми правеше, јас сфатив дека лаже ама ај да видам до кај ќе оди....на крај ми понуди кафе, а можеби И НЕШТО ПОВЕЌЕ пошто имало ХЕМИЈА меѓу нас.
  Да, стварно хемија преку екран се разви.....
  Го немам видено сега низ форумов.
  Не се замарајте ова е само форум. Ако ти одговара со некој зезај се и пишувај, ако не тогаш игнорирај...
   
  На cresa-jagoda, rose60, eloves и 5 други им се допаѓа ова.
 12. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  Ау ау ауууу што не го заштитуваш профилот штом ти сметале тие провокативни муабети ?
  Името ми е најубаво и Името не го даваме. :D
   
 13. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Си го заштитив уште прееска ;) Такво име не ни земаме :(:D:D
   
 14. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.528
  Пол:
  Женски
  А вие две лепотици оти не го злоупотребите сандачето за лични пораки, па препукувајте се до утре вечер:rofl::rofl:
  :lol:
   
  На srcence1607, rose60, buba4e89 и 3 други им се допаѓа ова.
 15. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  Алилуја алилуја алилујаааа , конечно ја откривме Америка , и се научи да си го заштитиш профилот , датумов запиши го како историски ден за тебе. :D
  @ReinRow темава дирекно во канта
   
 16. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  Ма никакооо тоа , сандачето не го отворам , чунки многу непристојни предлози ке добијам , па ке морам да ви се фалам овде и да отворам глупи теми . :D Сандачето и Името не го давам :D :D
   
 17. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.528
  Пол:
  Женски
  Анаконда душо, затвори го деколтето и нема да добиваш непристојни предлози:rofl::rofl::rofl:
   
 18. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.486
  Пол:
  Женски
  Сандачето е затворено за предлозите. :D, а деколтето не го давам :P
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
  Не знам, мене многу ретко ми стигаат вакви понуди скоро па ич,нз зш:^)
   
  На cresa-jagoda, anakonda88 и baba Rada им се допаѓа ова.
 20. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.136
  Пол:
  Женски
  Не пишуваш во подфорум секс и не те приметиле.

  Пред некое време една членка започна иста ваква тема, и нејзе и велеа дека се фали :D
  Не се сеќавам дали темата ја снема или ја кантосаа.
   
  На Annora и baba Rada им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.