Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Знаеме цигарите се штетни зошто ги пушиме?

Дискусија во 'Канта' започната од love23, 18 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  908
  Додека бев помала мислев дека со цигара изгледам некоја си и дека ќе бидам поглавна во друштвото :rofl: , а денес пушам од навика и не можам кафе без нив, точно штетни се но...
  Ме итресира зошто пушите иако цигарите се штетни? :puke: :puke:
   
 2. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.215
  Допаѓања:
  3.621
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  492
  Аман бре девојко, не отру со дупливе теми... |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.