Знам дека ме сака!

Дискусија во 'Канта' започната од Lovee.laugh, 3 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lovee.laugh

  Lovee.laugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Мојата bff ми кажа дека мојот најдобар другар ме сака инаку и сама тоа го забележувам.И јас малку го сакам но има еден проблем,една моја другарка исто го сака него а он мене ме сака.Јас сеуште не сум во врска со него бидејки не сакам да ми се налути другарка ми... :(
  *Инаку имам 12,5 години дали е рано за мување? :inlove:
   
 2. Dinsyyy

  Dinsyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  93
  Ох сирота она...
   
 3. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.349
  Допаѓања:
  3.504
  Пол:
  Женски
  Тежок живот :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.