1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зоисова стипендија

Дискусија во 'Образование' започната од Iris7714, 7 август 2016.

 1. Iris7714

  Iris7714 Нов член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво :$ Барав по форумот, ама не најдов ништо за оваа стипендија за студенти во Словенија. Дали случајно има некој што знае нешто повеќе? Ме интересира колку земаат Македонци (странци), и колкав дел од трошоците покрива?
   
  На Seli20 му/ѝ се допаѓа ова.