1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зонска исхрана

Дискусија во 'Диети' започната од moon111, 21 јули 2020.

 1. moon111

  moon111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2019
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  365
  Пол:
  Женски
  Здраво , се надевам дека нема ваква тема . Би сакала некој кој што е на оваа ,,диета'' да ми објасни нешто повеќе , се хранам здраво , но би сакала нешто побалансирано да речам . Барав на нет ,но нема ништо подлабоко објаснето , па доколку сака некој нека објасни тука.
   
 2. 100nogalka

  100nogalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2017
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  206
  Pisi I na Elena bubalo na instagram taa ke ti kaze poveke Za zonska dieta
   
 3. moon111

  moon111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2019
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  365
  Пол:
  Женски
  имаше објавено еднаш дека ќе има предавање , и беше 1000 ден .
   
  На 100nogalka му/ѝ се допаѓа ова.