1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто сите машки ги третирам како другари???

Дискусија во 'Канта' започната од CryBaby, 21 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CryBaby

  CryBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Без разлика дали некој ми се допаѓа или не.
  Без разлика дали ми се додворува или не, јас сите ги третирам подеднакво - другарски. Зошто е така??? Каде грешам?
   
 2. Dafnee

  Dafnee Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  1.927
  Нигде. :rofl: Супер праиш. :rofl:
  Малце само повежбај кога ќе дојде време да знаеш да го напучиш устето, да жмигнеш две три пати со трепавици кај што треба и на КОЊ си! ;)
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  Што бара темава тука?Ајде префлање на друга станица...
   
 4. CryBaby

  CryBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  е за каде е??? сориии прв пат пишам на форумовввв
   
 5. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  И јас имам ист проблем. Сите машки ги гледам како другари, ни еден не можам да го гледам како дечко, или како некој што ми се допаѓа.
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Имате тема за љубовни проблеми или друга соодветна во која може да се обратите. Оваа категорија не е место за делење совети. Темата ја заклучувам.
  Едит, пред да напишете коментар за тема која не е соодветна/дупла сеедно, подобро стиснете на извичникот и пријавете ја. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.