1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто?

Дискусија во 'Канта' започната од Stylesh, 5 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Зошто?
  -Зошто корисниците од фемина бараат од другите да стиснат:
  -МИ СЕ ДОПАЃА.
  -Зошто е толку важно да имате повеќе допаѓања?... За да имате и вие цветче?
  Па не е се во тоа, јас се зачленив овде за да се дружам, да учам нови нешта, да запознавам нови пријатели, а не за да МОЛАМ некого да стисне кај мене:
  ми се допаѓа.
  Вие што мислите за тоа?...
  Ако ја има темава СЛОБОДНО избришете ја...:)
   
 2. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.538
  Да навистина ? мене до сега никој не ми има пишено да му ставам like.
   
 3. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Па да, некои буквално молат за лајк...:)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.