Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зaдник

Дискусија во 'Тело' започната од SlatkoLizavce, 19 февруари 2016.

 1. SlatkoLizavce

  SlatkoLizavce Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  22
  Не знaм кaде требaше дa прaшaм, преместете aкo нештo не е в ред, инaку сaкaв дa ве прaшaм женски кaкo дa гo нaмaлaм зaдникoт знaчи, се oпседнaв сo негo бидејќи ми е гoлем, не сум мнoгу висoкa и не ми седи убaвo, сите ми гo викaaт спрoтивнoтo aмa јa ствaрнo не гo сaкaм ич, дури нoсaм дoлги блузи зa сaмo дa гo пoкријaм
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.925
  Ослаби. Друго решение не гледам.
   
  На SlatkoLizavce му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.608
  Допаѓања:
  39.868
  Антицелулитни мaсaжи би мoжеле дa ти пoмoгнaт.
   
  На SlatkoLizavce му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.358
  Пол:
  Женски
  Вози ролери
   
  На SlatkoLizavce, joy1 и Queen^^ им се допаѓа ова.
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.925
  Каква врска имаат ролерите со задникот?
   
  На SlatkoLizavce му/ѝ се допаѓа ова.
 6. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.358
  Пол:
  Женски
  Па за почеток ке си ѓи отргни мислите дека и е голем.....како немаат?од задникот па бутовите сето тоа се активира со возење ролери....можеби ке го намали и зацрврсти што знамм
   
  На SlatkoLizavce, joy1 и Queen^^ им се допаѓа ова.
 7. johnnys.girl

  johnnys.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  83
  Јас да го зголемам душа мачам, а имало и такви што сакат да го намалат:lol::lol:
   
  На piksooki, КикиМаус, krofnicka27 и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.925
  Сменете си се со задниците со таа горе. :rofl::rofl::rofl:
   
  На SlatkoLizavce му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SlatkoLizavce

  SlatkoLizavce Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  22
  Јaди блaгo премнoгу aхaхaххaх тaкa викaaт декa oд тoa пoмaгaлo, aкo не дoјди ќе ти дaдaм oд мoевo сaлце мaлце
   
 10. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  790
  Пол:
  Женски
  Уживај,не се замарај.Подобро да имаш поголем задник или гради,отколку стомак :rofl: Жена без газ е како село без црква.
   
  На LadyInTheDark, SummerGirl и SlatkoLizavce им се допаѓа ова.
 11. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.701
  Допаѓања:
  49.410
  Пол:
  Женски
  Не можеш да ослабеш само еден дел на телото. Значи или почни да слабееш со правилна исхрана и вежбање, или нема друг начин :D

  Јас сум во фаза на слабеење и најтажна сум што знам дека ќе ми се смали задникот. Единствена позитивна работа за плус 7-8 кила.
   
  На SlatkoLizavce и мкд98 им се допаѓа ова.
 12. flavor

  flavor Активен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  235
  Nekoi mazhi plakjaat za zeni so grandiozen zadnik.
   
  На SummerGirl и SlatkoLizavce им се допаѓа ова.
 13. SlatkoLizavce

  SlatkoLizavce Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  22
  Oф леле aмa aкo пoчнaм дa слaбеaм ќе ми се нaмaлaт грaдиве a не сaкaм, инaче не сум дебелa сaмo зaдникoт ми е пoгoлем и бутките нa нoзете пoизрaзени
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 14. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.342
  Пол:
  Женски
  Па што друго може да се очекува од маж. Хахах.

  SlatkoLizavce, решение е да ослабеш. Друго чаре нема. Те разбирам како ти е. И јас облекувам долги маички или блузи за да го покријам задникот. Не сакам да го истакнувам.
   
  На girl-miri, MilaP и SlatkoLizavce им се допаѓа ова.
 15. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.716
  Допаѓања:
  14.428
  Пол:
  Женски
  Мене да ми е голем нема да го покривам, туку ќе го покажувам уште толку :rofl:
  Сакам јас поголем ама ептен сум ослабена и намален ми е многу (wtf)
   
  На Sanjichka007, SummerGirl, the drummer и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.342
  Пол:
  Женски
  Хаха.

  Јас имав уште поголем задник, ама ослабев и сега ми е малку помал. Јас па ич не сакам да го истакнувам, а маж ми ми се чуди. Хахах.
   
  На the drummer, SlatkoLizavce, kim.k и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.925
  Да. Еве и јас да речам дека сакам девојки со голем задник. :lol::lol:
  Нема лошо во тоа ако има голем задник. :angel:
   
  На SlatkoLizavce му/ѝ се допаѓа ова.
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.342
  Пол:
  Женски
  Нема машко што не сака девојка со голем задник. Како што маж ми знае често да рече - треба да има што да се стисне.
   
  На Maca_<3, SlatkoLizavce, Marick14 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.925
  Има. :!:
  Хомосексуалците. :puke::puke::rofl::rofl:
   
  На Maca_<3, SlatkoLizavce и SummerGirl им се допаѓа ова.
 20. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.342
  Пол:
  Женски
  Хахах. Да си жив и здрав. Ме изнасмеа.
   
  На Maca_<3, SlatkoLizavce и Marick14 им се допаѓа ова.