1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИТНООО !!!ЈОГА - МЕДИТАЦИЈА

Дискусија во 'Канта' започната од PPAPPA, 13 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. PPAPPA

  PPAPPA Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  САКАМ ДА ОДАМ НА ЈОГА ИЛИ НА МЕДИТАЦИЈА АМА НЕЗНАМ КАЈ Е НАЈДОБРО И КОЛКУ ПАРИ Е? ИМА ЛИ НЕКОЈ СТО ПОСЕТУВАЛ ТАКВИ ЧАСОВИ..???
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.