Идеја за нокти

Дискусија во 'Канта' започната од katedelrey, 19 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katedelrey

  katedelrey Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  177
  Барав тема за нокти ама не најдов таква. Па сакам да создадам тема, праќајте слики во коментари, немора да се ваши праени.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.719
  Допаѓања:
  53.349
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.