1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изгубена љубов (The lost Valentine) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од s.h.e.wolf, 8 јули 2014.

 1. s.h.e.wolf

  s.h.e.wolf Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2013
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  19
  [​IMG]

  The lost Valentine е романтичен филм базиран врз истоимениот роман од James Michael Pratt.
  Режисер е Darnell Martin, а во главните улоги се Jennifer Love Hewitt, Betty White и Sean Faris.
  Доколку го немате гледано, а сте љубител на трагични љубовни приказни, ви го препорачувам. Во трејлерот можете да видите за што станува збор.


  http://www.youtube.com/watch?v=OLuIsi8Ml6E


  Не сум некоја плачка, но не можев да се воздржам и да не пуштам солзичка. :'( Едноставно ќе се вљубите во нивната љубов.
  пс. доколку веќе постои ваква тема или оваа е непотребна, слободно во канта ;)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  На Холмарк го имаат давано мал милион пати.
  Јас не сум фасцинирана нешто посебно од приказната, ама ја обожавам старката и нејзината глума.
   
 3. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  540
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Женски
  ОД почетокот до крајот очите полнми со солзи ми беа, се изнаплакав преубав филм