1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изгубено домашно милениче

Дискусија во 'Дом' започната од AnaRangelova, 18 август 2011.

 1. AnaRangelova

  AnaRangelova Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Neznav kade da go vmetnam ova...Mi se izgubi kuceto vo Skopje, SAMOJED, masko, staro 4 godini se odziva na LAKI. Ve molam ako nekoj go vidi da se javi na 078365264. Za cesniot pronaogac sleduva nagrada. Blagodaram odnapred.
  [mod-kirilica:3o86oajx][/mod-kirilica:3o86oajx]
   
 2. Doberman

  Doberman Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  519
  На кое место поточно го имаш изгубено Самоједот ?
   
 3. AnaRangelova

  AnaRangelova Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Кучето е избегано на Водно, во средата сабајле околу 2-3 часот.
   
 4. Evil

  Evil Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  10
  Ве молам помогнете - Изгубено е женско куче Лабрадор Ретриевер, жолта боја во Скопје, населбата Хром или во околина на 12.11.2013. Се одзива на името Дори. Носи ремче со црвена карирана марама . Многу е мила и питома. Пред некој месец имаше и малечки така да може сеуште малце да и се гледаат дојките. Ве молам помогнете да се врати дома. За било каква информација во секое време јавете се на 075 348 614 Елена или 078 300 930 Филип.
   
 5. Evil

  Evil Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  10
  Кутрето е најдено од случајни минувачи. Во добра состојба, но многу изморена :D Ви благодарам.
   
 6. Evil

  Evil Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  10
  Пронајдено друго куче, жолта женка Лабрадор Ретриевер во населбата Влае. Крупна на изглед, мирна, сака да си игра и скока, гушка со луѓе. За било каква информација контактирајте ме на 078 300 930 Филип