1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изнајмување на простор, локал, кафич за една вечер!

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од daubernon, 14 ноември 2013.

 1. daubernon

  daubernon Нов член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Здраво феминки!

  Би сакала да ве замолам за помош. Сакам да изнајмам било каков простор, уреден или празен, локал, кафич, карабина, за прослава на роденден, т.е. за тематска забава во Скопје, не мора да е во строг центар. Значи би сакала простор каде ќе ми дадат слобода да го средам сама (без разлика дали е наместен или не) и да го изнајмам само за вечерта. Ви благодарам однапред за советите. Поздрав
   
  На markovska.m му/ѝ се допаѓа ова.
 2. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  170
  И јас баш сакав да отворам ваква тема за место за Нова година, али еве тука ќе прашам.Колку се движат цените за изнајмен стан или било каков поголем празен простор ако знае некоја да ми каже отприлика.:)

  Иначе, сестра на моја другарка има изнајмувано игротека за точно еден ден па и земаа 10000 денари, што е според мене прескапо. :tmi:
   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.925
  Повелете кој сака да изнајми локал... можам да му најдам во центар.
   
 4. daubernon

  daubernon Нов член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Во право си Христина, 10000 денари за игротека е премногу. Јас сакав да изнајмам кафич, локал, празен стан односно поголем празен простор како што ти кажуваш за еден ден но за пристапна цена. А доколку изнајмувам кафич, тоа да биде изнајмувањето на просторот меѓутоа пијачките сами да си ги донесеме (бидејќи ќе славиме со една другарка). Marick14 каде поточно се наоѓа тој локал?
   
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.925
  Кај Соборен Храм.
   
 6. Charlottexo

  Charlottexo Активен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2013
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  19
  Marick, кажи ни повише :D наредна година славам 18ти, дома ново нема смисла да го демолирам, сепак ќе пијат кај мене ептен.. Така да може некоја информација :)
   
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.925
  Епа како кафич му доаѓа, голем простор е. Ако сакаш ќе ти дадам број јави се.
   
 8. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  251
  Пол:
  Женски
  Колку од прилика се движат цените, на пример во Струмица :)
   
 9. Dennings

  Dennings Популарен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  2.659
  Пол:
  Женски
  Знае ли некој простор, локал или стан што се издаваат за Нова Година за една вечер, со приступачна цена до 100 евра?
  Повеќето се по 200 евра што за мене е премногу, сепак станува збор за една вечер.
  Ве молам пишете ми лп :)
   
 10. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.742
  Допаѓања:
  136.320
  Пол:
  Женски
  Број од локалот ако може?
   
  На neno0o му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.925
  Пратено.
   
 12. Masnickaaa

  Masnickaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2011
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  837
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, ми треба простор, кафич или слично за славење роденден. Предлог?
   
 13. Elena Dukovska

  Elena Dukovska Нов член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2016
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Доколку знаете некој локал кој би го издале за нова година,во скопје ве молам да ми пишете
   
 14. Kastak

  Kastak Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Барам стан за Нова година во Скопје, ве молам контактирајте ме по ПП.
   
 15. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.907
  Пол:
  Женски
  Isto i da bide po pristupacna normalna cena
   
 16. mihaela2111

  mihaela2111 Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Kade se naogja?