1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадување за родeнден

Дискусија во 'Канта' започната од emilyro5e, 29 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emilyro5e

  emilyro5e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  За една недела се ближи родендено на мојо дечко и сакам нешто да го изненадам затоа што и тој секогас и за се се грижи и ми приредува романтични изненадувања.
  Ве молам кажете некој предлог што би можело да биде тоа... но нешто што не вклучува кај мене или кај него дома....Ве молам некоја идеа...
   
 2. mona22

  mona22 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.858
  Мене ми беше роденден пред една недела и дечкото ме изненади преубава торта
   
 3. Viiiiip

  Viiiiip Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  398
  Мислам дека има куп теми поврзани со ова, не толку за пренатрупување, но можеш да прочиташ идеи и за побрзо време да се одлучиш, отколку да чекаш да се насоберат мислења... Јас постојано црпам идеи за изненадување за дечко ми од следниве теми, без разлика на поводот, сепак сегде се работи за подарок/изненадување за саканиот, па верувам ќе ти помогнат... :D

  vrski/rodendenski-podarok-t95/
  vrski/dajte-ideja-kako-da-go-iznenadam-deckoto-t210/
  vrski/koe-e-najubavoto-iznenaduvanje-sto-vi-go-priredil-sakaniot-t1004/
  vrski/sto-da-mu-kupam-napravam-na-decko-mi-za-sv-valentin-t655/
  vrski/podarok-za-godisnina-t344/
   
 4. emilyro5e

  emilyro5e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Viiiiip фала за линковите стварно има супер идеи за поклон, но сега ми фали изненадување, што да му приредам вечерта пред роденденот во 00 :), романтична вецера кај мене отпага сите ќе ми бида дома :(
   
 5. Viiiiip

  Viiiiip Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  398
  Закажи во некој ресторан, и потоа чисто онака изрази зелба таму да одите, не кажувај дека си резервирала или нешто, ти претходно отиди во ресторанот, и остави торта, во форма на срце или со слика од вас двајца или сеедно, и пред 12 речи му ми се оди во вц, отиди и на враќање побарај ја тортата запали свеќичките и дојди му цела распеана, Happy b-day to yooou....... Сигурно ќе го изненадиш... :D
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Нема потреба од нова тема, може да се пишува во веќе постоечките. Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.