1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадување за родeнден

Дискусија во 'Канта' започната од emilyro5e, 29 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. emilyro5e

    emilyro5e Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2011
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    За една недела се ближи родендено на мојо дечко и сакам нешто да го изненадам затоа што и тој секогас и за се се грижи и ми приредува романтични изненадувања.
    Ве молам кажете некој предлог што би можело да биде тоа... но нешто што не вклучува кај мене или кај него дома....Ве молам некоја идеа...
     
  2. mona22

    mona22 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    1.858
    Мене ми беше роденден пред една недела и дечкото ме изненади преубава торта
     
  3. Viiiiip

    Viiiiip Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    833
    Допаѓања:
    399
    Мислам дека има куп теми поврзани со ова, не толку за пренатрупување, но можеш да прочиташ идеи и за побрзо време да се одлучиш, отколку да чекаш да се насоберат мислења... Јас постојано црпам идеи за изненадување за дечко ми од следниве теми, без разлика на поводот, сепак сегде се работи за подарок/изненадување за саканиот, па верувам ќе ти помогнат... :D

    vrski/rodendenski-podarok-t95/
    vrski/dajte-ideja-kako-da-go-iznenadam-deckoto-t210/
    vrski/koe-e-najubavoto-iznenaduvanje-sto-vi-go-priredil-sakaniot-t1004/
    vrski/sto-da-mu-kupam-napravam-na-decko-mi-za-sv-valentin-t655/
    vrski/podarok-za-godisnina-t344/
     
  4. emilyro5e

    emilyro5e Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2011
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    Viiiiip фала за линковите стварно има супер идеи за поклон, но сега ми фали изненадување, што да му приредам вечерта пред роденденот во 00 :), романтична вецера кај мене отпага сите ќе ми бида дома :(
     
  5. Viiiiip

    Viiiiip Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    833
    Допаѓања:
    399
    Закажи во некој ресторан, и потоа чисто онака изрази зелба таму да одите, не кажувај дека си резервирала или нешто, ти претходно отиди во ресторанот, и остави торта, во форма на срце или со слика од вас двајца или сеедно, и пред 12 речи му ми се оди во вц, отиди и на враќање побарај ја тортата запали свеќичките и дојди му цела распеана, Happy b-day to yooou....... Сигурно ќе го изненадиш... :D
     
  6. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Нема потреба од нова тема, може да се пишува во веќе постоечките. Клуч.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.