Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Израсток на десната страна на грбот

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од skorpii4ka, 6 февруари 2014.

 1. skorpii4ka

  skorpii4ka Нов член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво, мајка ми има еден израсток на десната страна на грбот како мало топченце е порано беше видливо сега тоа се повлече но се осеќа само на допир и не и предизвикува никаква болка. Ве молам за помош
   
 2. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Женски
  Веројатно се работи за масно ткиво. Нека посети доктор, тој ќе одреди дали ќе е потребна хируршка интервенција.
   
 3. ilovemedicine

  ilovemedicine Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  682
  Пол:
  Машки
  Mozes li da go opises topceto ? (golemina,boja).