Има ли некојa лажен профил на Фејсбук?

Дискусија во 'Канта' започната од Bitter-Sweet, 4 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.951
  Допаѓања:
  55.775
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, ми треба некоја која има лажен профил на Фејсбук. Да напоменам дека не ми треба за да го контролирам дечко ми, всушност и не ни имам дечко, ми треба за нешто сосема друго. Ако има нека ми пише овде или во лична порака. Или па не мора да е лажен, ако сака да ми направи услуга јас од лажен да ја додадам на нејзиниот вистински. Поздравчиња.
   
 2. NapalenaNinfomanka

  NapalenaNinfomanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2014
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  93
  јас имам милион лажни,така да слободно да се исконтактираме,ќе помогнам за што и да треба
   
 3. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.