Има ли шанси да се забремени од предсемена течност?

Дискусија во 'Канта' започната од muckaaaaa, 27 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. muckaaaaa

  muckaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Колкави се шансите да се забремени од предсемена течност??? и дали воопшто е можно тоа? :?:
   
 2. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.403
  Допаѓања:
  9.024
 3. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.010
  Пол:
  Женски
  Прашањево требало да го поставиш во темата дали сум бремена или па сакам да прашам,а не нова тема да отвараш :) А,иначе да можно е да се стане бремена од предсемена течност,ретко но се случува некогаш,а и имам слушнато за вакви случаеви.
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.