1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Инстаграм

Дискусија во 'Слободно време' започната од Alegriaa, 20 април 2014.

 1. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Тука можете да објавите свој инстаграм , омилен инстаграм и сл.. мислам дека повеќето феминки имаат :)
  (ако не ви се допаѓа темата или пак има слична , канта )
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.073
  Допаѓања:
  1.406
  Пол:
  Женски
  Не знам дали е дупла темава,но мислам дека е во погрешна категорија.:)
  Инаку имам инстаграм и би го објавила,но имам слики од себеси и лични информаци па затоа не го објавувам.И ептен ми се допаѓа како апликација,една од поомилените апликации ми е. :D
   
 3. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Страницава е супер, почнав и со тоа #100HappyDays ама еден ден забораив да ставам слика и еве веќе една недела немам ставено, може сега да продолжам? :D
   
 4. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  И јас си го обожавам инстаграмот. Барем таму е оправдано и очекувано лепење слики како луди, да се ослободи малку фб :D
  Од пуста почит на мојата приватност не ви давам инстаграм, а баш убави слики имам :lol: Штета што неможам да ви се пофалам :rofl:
  Не ставам многу мои слики, во принцип ставам од цветови, пејсажи, убави градби... милина :lol:
  Обожавам да си ролам низ хоумот и да гледам интересни фотографии :inlove: Доста време му посветувам, ме релаксира.. Убава апликација 8)
   
  На Belieber15 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.516
  Пол:
  Женски
  На zivo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  Вака одамна имам направено профил на Инстаграм, пробав сега да се логирам, сум ја заборавила лозинката. Кликнав на тоа Forgot your password?, го впишав и-мејлот (сто посто сум сигурна дека е тој и дека не е пишан погрешно) и не ми стига ништо на и-мејл. Пробав да направам друг профил со истиот и-мејл, да не случајно сум го згрешила пишува дека има веќе профил со тој и-мејл. Што можам да направам? :D
  Благодарам однапред.
   
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.334
  Допаѓања:
  80.193
  Пол:
  Женски
  Провери во фолдерот Spam или Trash. Мејлот сигурно стигнал, само не во Inbox фолдерот.
   
 8. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  ^Побарав и таму, нема ништо стигнато од Инстаграм. Сепак благодарам.
   
 9. MademoiselleB

  MademoiselleB Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  398
  Пробај уште еднаш така со меилот после 2-3 дена. И мене ми се има случено слично :!: :)
   
 10. naturally

  naturally Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  3.353
  И јас го заборавив и стегнав “најависе преку фб“ и ми се појави да ставам нов пасворд и толку беше :) .
  Иначе мене мејлот од на фб ми беше исти со тој од на Инастаграм.
   
 11. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  Имам пробано, ама ајде уште еднаш ќе видам. Благодарам. :)

  Aма јас кога го направив профилот не го пополнив тоа со фејсбук. Ама ќе пробам и така. :D
  Благодарам.
  Едит: Не сака со фејсбук, бидејќи не ги пополнив полињата со фејсбук.
  Ајде и онака не е до толку битно, ќе направам нов. :D
   
 12. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.363
  Допаѓања:
  2.470
  Пол:
  Женски
  Ме интересира на мојот инстаграм кога сакам да прикачам слика,секогаш ми дава такво за да морам да кропнам, а сакам цела слика да си ја ставам и не можам. Како да напраам цели слики да ставааам, не сакам сите слики да ги кропнувам??
   
  На sadgirl21 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. NineTailedFox

  NineTailedFox Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  157
  Симни си Square Droid :)

  Или па пробај да се конектираш преку фб. Ако го знаеш маилот ти треба само пасвордот од фб. :)
   
 14. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Имам инстаграм, но не ставам слики. Следам многу луѓе и обавезно навечер пред спиење проверувам што има ново.
   
 15. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.466
  Допаѓања:
  36.437
  Пол:
  Женски
  И јас имам и си го средувам.Пошто нема фејсбук некако занимација ми е ова, нема глупи статуси, нема пораки и сл. Си следам повеќе онака профили за храна, фешан нешто, за ентериери, архитетура, некои славни фаци кои ми се интересни и така.Занимација е, не дека нема и таму женски кои објавуваат по 10 селфиња на ден буквално, ама се голта некако.
   
 16. Love16

  Love16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  53

  Симни си Insta Size :D
   
  На Oscar Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  Опсесија ми е инстаграмот. :angel:
   
 18. fashion.girl.13

  fashion.girl.13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  порано не го користев толку но од почетокот на летово 24/7 сум на него..и дозволувам да ме следат само луѓе што ги познавам..а јас следам само другарки и некој познати личности...некако поинтересно ми е од фејсбук
   
 19. Makeup

  Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  50
  Одман го имам и многу често го користам поинетересно ми е од фејсбук. а ке може некој да ми објани што е тоа 100 happy days читав ама не рабирам секој ден по една слика од што те направило среќна и со hashtag 100haapydays ја постирам на инстаграм и??
  Благодарам однапред :lol: :lol:
   
 20. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  4.948
  Допаѓања:
  25.891
  http://www.youtube.com/watch?v=8Fs5uoaec3E :)
   
  На Makeup му/ѝ се допаѓа ова.