Институт за социологија

Дискусија во 'Образование' започната од Lotus2000, 5 јуни 2018.

 1. Lotus2000

  Lotus2000 Нов член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите, јас само што завршив средно и планирам да продолжам на Институтот за Социологија. Било какви мислења и совети се добредојдени, пребарував а интернет нема ништо посебно за читање било какви искуства би дошле добро. :)))))
   
  На WildMk и Milita18 им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  16.476
  Допаѓања:
  149.183
  Нема никој што студира/л социологија на форумов?