Институт за социолошки и политичко-правни истражувања-УКИМ Скопје

Дискусија во 'Образование' започната од Emotional123, 24 септември 2017.

 1. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  3.858
  Допаѓања:
  11.748
  Пол:
  Женски
  Барав тема за факултетов- немаше.
  Дали некоја членка студира/ ла на овој факултет?
  Какво е вашето искуство?
  Јас до скоро немав слушнато за овој факултет, не знам дали е од скоро отворен или не. Има интересни смерови, па ме интересираат ваши мислења, искуства или било какви информации за факултетов.