Интересна комедија

Дискусија во 'Канта' започната од Kitty.Smiley, 17 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kitty.Smiley

  Kitty.Smiley Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Сега ми се гледа некоја комедија, дали знаете некој нов филм што е навистина добар. :)
  [mod-dupla:1kzw9a6a][/mod-dupla:1kzw9a6a]
   
 2. Kitty.Smiley

  Kitty.Smiley Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Ве молам да биди некој на англиски јазик.. :$
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.062
  Допаѓања:
  48.380
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.