1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интересни понуди и акции

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 8 ноември 2014.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Оваа тема нека биде за известување на одредени акции и моментални попусти! (од општ карактер...за се)

  Еве моментално, пакет 5 милка чоколади, добивате шоља и маркер на кој можете да си ја напишете желбата.
  [​IMG]
   
  На ivancekitty му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Освен во М маркет аеродром, каде друго имате видено акцијата со цедевита да се добиваат стаклени чаши?