Интернат (El internado)

Дискусија во 'Канта' започната од nikiiii, 10 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  На алфа игра филмов серија е, прекрасна содржина незнам кој го гледа ама ви препорачувам на сите да го гледате во 12 и 30 за ручек, а репризата е во 23h. Еве некои фотки од филмот :D
  https://www.google.com/search?q=el+inte ... PpswaxvoBw
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.744
  шпанска серија ли е ?
   
 3. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
 4. MaggieTatum

  MaggieTatum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.