Интернат

Дискусија во 'Канта' започната од sweetbebi, 14 мај 2013.

 1. sweetbebi

  sweetbebi Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  мистериозна тинејџерска серија во Европа, приказна со хорор елементи во седум сезони
  во алфа се емитува од пон-пет , од 13:55
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.987
  Допаѓања:
  47.949
  Пол:
  Женски