1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интимен однос

Дискусија во 'Канта' започната од kleopatra1, 31 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kleopatra1

  kleopatra1 Нов член

  Се зачлени на:
  8 август 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво, јас сум нова на форумов. Сакам да прашам, со мојот дечко сум веќе 9 месеци имаме индиректен однос/ триење. Дали има шанси ако во случај тој испушти предсемена течност или во случај сперма да навлезе во мене преку панталони кратки ? Има ли случај да останам бремена ,бидејќи ми касни веќе цела недела а никогаш ми се нема случено вакво нешто, имам главоболки јадам премногу ( вообичаено/секојдневие).
  Ќе ве молам за брз одговор многу ми е важно .
  Фала однапред .
   
 2. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.513
  Пол:
  Женски
  па преку панталони неможеш да останеш бремена бар јас така мислам а можеби ти доцни од причина што си под стрес да не си случајно бремена
   
 3. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.355
  Допаѓања:
  2.488
  Пол:
  Женски

  Нема случај, уживај :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.