1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Информации за прв секс

Дискусија во 'Канта' започната од China4, 19 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. China4

  China4 Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Би сакала да знам се за првиот секс,дали многу боли дали има крварења и така натаму.Се надевам дека оние довојки кои веќе го доживеале тоа ќе ме информираат! :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.962
  Допаѓања:
  55.087
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.