1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искривен палец кај бебе

Дискусија во 'Бебе' започната од Сања, 3 декември 2015.

 1. Сања

  Сања Нов член

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ве молам ако некој имал вакво искуство да ми одговори бидејќи ми рекоа дека требало операција да се изврши.
   
  На toogood му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Сања

  Сања Нов член

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  ??Nikoj nesaka da odgovori?
   
  На toogood му/ѝ се допаѓа ова.
 3. toogood

  toogood Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2014
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  12.325
  Kaj moeto dete se raboti za iskriveni mali prstinja na racete.
  Genetski e, isti takvi, ama bas isti mali prstinja ima soprugot.
  Deteto celosno lici na familijata na soprugot so toa i tie mali prstinja gi nasledila.
  Taa iskrivenos ne e strasna da treba da se operira ili sto znam mozda ako odam da se zalam na doktor bi preporacale longeta sa ispravanje.
  Nemame namera da cepkame kade nereba.
   
 4. fighter

  fighter Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  2.485
  Бевте ли на специјалистички преглед? За кој степен на кривина се работи? За кога е операцијата?