1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искуства со хотели во Грција

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од DimitarLuna, 3 јануари 2020.

 1. DimitarLuna

  DimitarLuna Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2018
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Не сретнав ваква тема, па решив да ја отворам.
  Ајде да споделуваме искуства од хотели каде сме летувале во Грција, мислења, предлози, ефтини хотели и сл.
  Поченете веднаш! :D:rofl:
   
 2. Ahoy

  Ahoy Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  9.446
  Допаѓања:
  38.911
  Пол:
  Машки
  Дали има некој искуства со хотелите Olympic Bibis и/или Porto Matina во Метармофози?