1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искуство со MCash

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од #Пепи, 28 јануари 2016.

 1. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки,
  не ни проверив дали има ваква тема ама итно ми е.
  Дали некој има било како искуство со земање кредит од MCash или се слушнале од некого за тоа?
  Колку е безбедно и сл.
  Ве молам за помош и совети
  Поздрав :)
   
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.666
  Имам само еден збор за нив: лихвари!
  Немам искуство ама погледни им ги само каматните стапки и коментарите на Фејсбук, отишле со паметот. Начекаа сиромашна нација па на велико сакаат да се богатат. Ако ти требаат пари подобро распрашај се по банките какви можности има, ако ништо друго барем каматата е со сигурност многу пониска од тука.
   
  На Tigerspassion и Скопјетесакам им се допаѓа ова.
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.966
  Допаѓања:
  175.824
  Пол:
  Женски
  Земаш 6000 денари враќаш 12.000 денари.
   
 4. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Благодарам многу дечки :)