Испакнати жлезди на стомакот

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од YourBoddy, 23 јуни 2015.

 1. YourBoddy

  YourBoddy Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2014
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  70
  Маjka ми има две жлезди испакнати на десната страна на стомакот и се жали дека ja болат кога ги допира... И jac имам нешто слично ама моето е топче и е долу десно на вратот, се познава ептен малку речиси ич кога сум скрос налево завртана и ме боли....ако знаете нешто да ме упатите барав по гугл ама не наjдов..
   
 2. YourBoddy

  YourBoddy Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2014
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  70
  Molam ako nekoj nesto znae da spodeli mislenje...
   
 3. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.513
  Пол:
  Женски
  Ako si nastinata tie se pojavuvaat...bar taka e sekogas kaj mebe ama so tek na vreme isceznuvaat a za na stomak e toa ic neznam a za na vrat i kaj mene gi imaa ne e nisto strasno ;)
   
 4. YourBoddy

  YourBoddy Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2014
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  70
  Blagodaram ☺
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.