Испитување хормони

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од atopic, 16 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. atopic

  atopic Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  31
  Ќе ве молам дали на клиника за гинекологија испитуваат хормони за државни празници и до колку часот ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.