1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Истегнато колено

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од MargotRobbie2305, 27 јануари 2017.

  1. MargotRobbie2305

    MargotRobbie2305 Нов член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2017
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Znaci zavcera slucajno na trening me podbutnaa i da ja svrtam nogata osetiv kako kolenoto da mi izleze malce i se vrati posle toa mi pomognaa da se krenam i sednav na klupa imav bolki vo momentot koga mi se sluci i posle toa so pomos se vrativ doma zasto bese lizgavo stanav i ja ispraviv nogata duri i pogaznuvav so nejze i po skalo se kaciv.Ama eve sega mi e vo svitkana pozicija i veke mislam deka mi e podobro od vcera veke ne me boli samo od sebe ama neznam dali mozam do go ispravam.Probav da zastanam na nego ama so svitkano i me zabole pa prekina koa go krenav.Neznam sega dali da probam da go ispravam zasto malce me boli ednas vo denot pa posle prekinuva.Ne sum na analgin ili nesto protiv bolki.Ne mi e prv pat vaka ama pak.Dali na nekogo mu se slucilo istoto i za kolku dena odprilika mu pominalo i dali ja ispravuval nogata???Ve molam odgovorete