Форумџика на годината 2020

КАКО ГО ГЛЕДАТЕ МУВАЊЕТО????

Дискусија во 'Канта' започната од kapsa88, 19 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kapsa88

  kapsa88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ПОСТОЈАТ РАЗЛИЧНИ ТОЛКУВАЊА ЗА ТОА ШТО ТОЧНО ЗНАЧИ `СЕ СМУВАВМЕ ` НИШТО ПОВЕЌЕ ,А ДАЛИ СТЕ ДОШЛЕ ДО КРАЈОТ ИЛИ САМО .................
   
 2. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.464
  Допаѓања:
  820
  врска т.е авантура без обврска .....моментална за една вечер :$
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.197
  Допаѓања:
  49.482
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.