1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

КОГА Е ВИСТИНСКОТО ВРЕМЕ ЗА ВТОРО ДЕТЕ?

Дискусија во 'Канта' започната од SuNsHiNe989, 4 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SuNsHiNe989

  SuNsHiNe989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  201
  Ајде феминки кажете ваше мислење која е според вас вистинската разлика помегу децата, имам синче скоро 2 години размислувам за второ ама некако страв ме фаќа првово ми е многу темпераментно незнам колку ќе можам да се посветам и на син ми и на бебето . Психички сум спремна целосно ама физички дали ќе постигнам незнам. Кави се вашите искуства, искуствата на најблиските ....????
   
 2. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.275
  Допаѓања:
  1.620
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека е време. Па да нема многу голема разлика меѓу децата. И мило ми е кога ќе слушнам дека некој планира да има второ дете а не да ги остават децата сами како мене без брат и сестра :(
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.479
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.