1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

КРАЈ НА СВЕТОТ ВЕРУВАЛЕ ИЛИ НЕ

Дискусија во 'Канта' започната од trendafilka2, 18 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. trendafilka2

  trendafilka2 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  20
  Верувате ли во оваа глупост ? Јас не би верувала но ме сакам да знам што ке биде баш тој ден точно што ке се случи ХАХА Сите ке чекаме да видеме :D :^) инаку не е тоа така КРАЈ НА СВЕТОТ ха Лага
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.010
  Верувала или не на тој ден ќе изгрее сонцето рано наутро од исток :!:

  али не си го слушнала ова од мене
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.