Каде ви свршуваат кога не користите кондом ?

Дискусија во 'Канта' започната од Maca_<3, 3 мај 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Ајде девојки искуства!! До сеа скоро секаде имаме пробано само не внатре, сеуште е рано.. Па да чујам вие каде практикувате да ви свршуваат.. :inlove:
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.892
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.