1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде ги криете кондомите?

Дискусија во 'Секс' започната од MagnumXXXL, 31 јануари 2016.

 1. MagnumXXXL

  MagnumXXXL Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  Јас искрено ве прашувам бидејќи каде и да ги скријам ѓи наоѓа брат ми и ги полни со вода и ги дупчи
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.997
  Пол:
  Женски
  Прво што ми дојде на памет беше да ти речам пикни ги кај влошките, ама ти друга солуција ќе мора да бараш :D Хмм, во пакетче со паломи? Знам еден другар порано таму ги криеше, ги ставаше измеѓу паломите, таман да не се гледаат :wasntme:
   
  На emkaemka, girl-miri и MagnumXXXL им се допаѓа ова.
 3. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Под тепих
   
  На Bozica1980, ku4ence, girl-miri и 2 други им се допаѓа ова.
 4. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  691
  Пол:
  Женски
  Kaj gakite pereni vo regal.
   
  На Petar80 и MagnumXXXL им се допаѓа ова.
 5. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Во книгата менаџмент, и така никој не ја отвара.
   
  На nensss, cavalli, iloveyou29 и 36 други им се допаѓа ова.
 6. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.777
  Допаѓања:
  131.947
  Пол:
  Женски
  чекај бе тти нели керка имаше голема шо има врска 2-3 години, зар и ти користиш кондоми
  или ова на зафрканција го кажа
   
  На Lolo5, Svetulkaaaaaa, Bitter-Sweet и 3 други им се допаѓа ова.
 7. MagnumXXXL

  MagnumXXXL Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  А ова за ,,ќерками,, не е точно поточно за сестра ми е (2брата и сестра сме) инаку тоа да го напишам ме натера татко ми за за дознае за неа.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.380
  Пол:
  Женски
  Има ќерка голема, а брат му му ги полни со вода кондомите :rofl: Најјаки ми се вакви тролови.
  Еве ги со брат му откако ќе му ги издупчи кондомите...
  [​IMG]
   
  На Lolo5, Yowannty, SuperGirl24 и 33 други им се допаѓа ова.
 9. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.876
  Допаѓања:
  175.336
  Пол:
  Женски
  Јас не ни купувам кондоми како женско во аптека ми е срам да влезам и да прашам за кондом, а не па да ги кријам.
   
  На Svetulkaaaaaa и peperutche21 им се допаѓа ова.
 10. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.777
  Допаѓања:
  131.947
  Пол:
  Женски
  не татко му го натерал да каже така ... инаку го читнав и у друга тема
  епа @MagnumXXXL таму у колата чувај ги со тие на татко ти заедно ;)
   
  На Lolo5, Eli23, Bitter-Sweet и 2 други им се допаѓа ова.
 11. MagnumXXXL

  MagnumXXXL Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  Немам ќерка тоа таткоми ме натера да го напишам ме распрашуваше а брат ми дупчи ли дупчи
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. MagnumXXXL

  MagnumXXXL Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  Ахаха може но тоа беше пред 5 години кога имав 11 сега сум 16
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.777
  Допаѓања:
  131.947
  Пол:
  Женски
  епа тогаш кај шо и чуваш книгите од школо :D не верувам брат ти да сака да чита
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.380
  Пол:
  Женски
  Кога си решил да лажеш барем смисли поубави лаги....
  Татко му го натерал да пише така, бог да чува, однесувањево ме загрижува (facepalm)

  Оди сине зачлени се на фемина и пиши таму нешто за сестра ти, прашај дали имала односи, ама како за ќерка ти да пишуваш а не за сестра ти. Ок? :?:
   
  На Lolo5, celineparis, blackwave и 23 други им се допаѓа ова.
 15. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.101
  Допаѓања:
  34.053
  Пол:
  Женски
  16 год имаш? Оф, оди учи!!!
   
  На celineparis, Cvekence@, Eli23 и 4 други им се допаѓа ова.
 16. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  46.981
  Vo gluvchoa dupka :D
   
  На meckicka, shining_star, makedonkamak и 6 други им се допаѓа ова.
 17. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.412
  Допаѓања:
  31.454
  Пол:
  Женски
  Најлошо е да ги пикнеш во гаќите.Зошто таму да не ги криеш?
  Епа вака..од проста причина што ако прднеш,ама ептен јако,тогаш ја папа работата...јако ја папа...
  Ха бе шо нема:?:
   
 18. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.905
  Пол:
  Женски
  Tatko ti te natera da pises deka sestra ti ti e kerka? Jas ne razbrav dobro ili nez ova mi nema logika
   
  На Eli23, simonna.a, Bitter-Sweet и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Independiente

  Independiente Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2014
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  па нормално ќе ти биде срам зш коа ќе влезеш те гледаат ко да си најголема ороспија а не паметно девојче кое одлучило да се чува.... тоа е кај нас се наопаку... секоја чест за продавачи - исклучоци :)
   
  На blackwave, sparklie, j......s и 9 други им се допаѓа ова.
 20. Independiente

  Independiente Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2014
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  Можеби го знаат корисничкто име па сакаат да ја провалат...ех оваа моја чудесна земја...
   
  На butterfly* му/ѝ се допаѓа ова.