1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде да купам Собрание Цигари?

Дискусија во 'Канта' започната од ceckothesweet, 11 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ceckothesweet

  ceckothesweet Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Каде да купам собрание цигари луѓе??
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.837
  Пол:
  Женски
  :^) ? Собрание на избори, а цигари во трафика :D
   
 3. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Во некоја подобро снабдена трафика или бензинска. Ама мислам дека и слабо ги има во Македонија.

  Имало потреба од цела тема за ова? :^)
   
 4. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  620
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Собрание цигари нема во Македонија :)
  Имаш на граница Србија-Македонија и Грција-Македонија
   
 5. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  У Београд :P .
  Код нас нема, жао ми је :) .
   
 6. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.604
  Темава под клуч треба да иде |(
   
 7. ceckothesweet

  ceckothesweet Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  А каде да прашам извини? Гледам дека темата SAKAM DA PRASAM е заклучена? Што треба да направам? Да се обесам?
   
 8. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  kafe-muabeti/opsti-prasanja-t9731/?hilit=%D0%BE%D0%BF%D1%88%D1%82%D0%B8%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B0%D1%9A%D0%B0
  Повели!
   
  На Cacy му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.