1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде завршивте средно училиште?

Дискусија во 'Образование' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. prettygirl

  prettygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  38
  Јас имам завршено медицинско во Тетово :)
   
 2. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
  i jas medicinsko vo bitola
   
 3. karolina.a

  karolina.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  i jas medicinsko vo bitola
   
 4. karolina.a

  karolina.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
   
 5. marin4e

  marin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  10
  i jas isto :D
   
 6. gabi.t5

  gabi.t5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  boris kidric skopje :ugeek:
   
  На stojanovskata му/ѝ се допаѓа ова.
 7. marijasweet

  marijasweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  5
  Vlado Tasevski -ptt vo skopje
   
 8. Mistik

  Mistik Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  40
  TEHNICKO BT.- EKSPERIMENTALNA PARALELKA - SE NA ANGLISKI-
  AKO IMA DEVOJKA OD TAMU NEKA PISI MILO KE MI BIDI
  A INAKU SUM OD PP.
   
 9. kleopatra11

  kleopatra11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  i jas medicina no vo sk .pozdrav :)
   
 10. Sandra-Di

  Sandra-Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  70
  Josip Broz (gornata) - Bitola
   
  На bornthisway му/ѝ се допаѓа ова.
 11. katuvce

  katuvce Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  medicinsko Prilep
   
 12. marti.cookie

  marti.cookie Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  21
 13. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  619
  Пол:
  Женски
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.988
  борис кидрич - економско - скопје 8)
   
 15. PoisonGirl

  PoisonGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  1.424
  Пол:
  Женски
  Ekonomsko uciliste Jovce Teslickov - Veles
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.854
  Допаѓања:
  132.749
  Корчагин - Скопје.
   
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  52
  medicinsko -Kumanovo
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Ај коа ќе завршам ќе ви кажам. :D
   
 19. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Me too :D
   
  На bornthisway му/ѝ се допаѓа ова.
 20. svetlana-74

  svetlana-74 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Медицинско-фарм.техничар во Скопје