Каде завршивте средно училиште?

Дискусија во 'Образование' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. prettygirl

  prettygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  33
  Јас имам завршено медицинско во Тетово :)
   
 2. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  236
  i jas medicinsko vo bitola
   
 3. karolina.a

  karolina.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  i jas medicinsko vo bitola
   
 4. karolina.a

  karolina.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
   
 5. marin4e

  marin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  9
  i jas isto :D
   
 6. gabi.t5

  gabi.t5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  boris kidric skopje :ugeek:
   
  На stojanovskata му/ѝ се допаѓа ова.
 7. marijasweet

  marijasweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Vlado Tasevski -ptt vo skopje
   
 8. Mistik

  Mistik Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  38
  TEHNICKO BT.- EKSPERIMENTALNA PARALELKA - SE NA ANGLISKI-
  AKO IMA DEVOJKA OD TAMU NEKA PISI MILO KE MI BIDI
  A INAKU SUM OD PP.
   
 9. kleopatra11

  kleopatra11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  i jas medicina no vo sk .pozdrav :)
   
 10. Sandra-Di

  Sandra-Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  57
  Josip Broz (gornata) - Bitola
   
  На bornthisway му/ѝ се допаѓа ова.
 11. katuvce

  katuvce Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  medicinsko Prilep
   
 12. marti.cookie

  marti.cookie Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  17
 13. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  915
  Допаѓања:
  542
  Пол:
  Женски
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.979
  борис кидрич - економско - скопје 8)
   
 15. PoisonGirl

  PoisonGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  868
  Пол:
  Женски
  Ekonomsko uciliste Jovce Teslickov - Veles
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.268
  Допаѓања:
  81.128
  Корчагин - Скопје.
   
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
  medicinsko -Kumanovo
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.786
  Ај коа ќе завршам ќе ви кажам. :D
   
 19. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  77
  Пол:
  Женски
  Me too :D
   
  На bornthisway му/ѝ се допаѓа ова.
 20. svetlana-74

  svetlana-74 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Медицинско-фарм.техничар во Скопје