Каде за нова година?

Дискусија во 'Канта' започната од super_girl, 26 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. super_girl

  super_girl Нов член

  Се зачлени на:
  26 декември 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  4
  Епаа девојки каде планирате да ја дочекате 2016 год..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.