1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде за 2012?

Дискусија во 'Канта' започната од innamylove, 10 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  225
  Каде ке бидете за нова година во родниот крај или можеби во странство ? :rofl: :lol:
   
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.749
  Допаѓања:
  9.857
  Пол:
  Женски
  хахаха.. ме фати смеа кога го видов насловот .. :)
  Па незнам уште не сме се договориле со друштвото :lol:
   
 3. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  1.375
  Пол:
  Женски
 4. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  225
  нема за 2012
   
 5. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  1.882
  Пол:
  Женски
  Онаа тема е за секоја нова година. Мора да е пишано 2012? :)
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.356
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.